שחזר את השיער האבוד עם ניתוח השתלת שיער

עם ירידה בהתקרחות הביצית של קו השיער, היא הפכה לדאגה משמעותית בקרב אנשים צעירים, במיוחד גברים, ולפני זמן מה גם נשים. התקרחות מקבילה למחלה לחוצה שצריך להיפטר ממנה בכל הוצאה. בשביל זה אנשים מוכנים להוציא את כל הונם.

 

שיפוץ שיער הוא מערכת שתופס גובה. הוא משמש גם לשיקום גבות וריסים. כנסים להשתלת שיער זכו להצלחה גדולה ברחוב הארלי, לונדון. השתלת שיער בטורקיה השיגה הישג בלתי נתפס בשיקום קו השיער הנפוץ ויכולה לעצור את ההתקרחות לגברים.

 

בין אם מדובר באדם לא מקצועי ובין אם מדובר בסלבריטאי, אחד ערני כל הזמן לגבי המראה שלהם. השמות הגדולים בהיותם פנים מפורסמות, נתפסים ברחבי העולם, חייבים להיות שמרניים עם התרגילים היומיומיים שלהם, בהתנהלותם ובעמדה החברתית שלהם.

כאשר היורים כל הזמן ערים לחדשות רבות, חשוב גם לשמור על הופעת מסך אמיתית. גם בעניין התקרחות או הידלדלות השיער זה הופך לאהדה אמיתית כלפיהם.

 

השתלת השיער של שם גדול קיים נמצאת כל הזמן בחדשות. משחקן פוטבול של קבוצות יוקרתיות ועד מומחים מרשימים של תוכניות ריאליטי מפורסמות כמו גורדון רמזי ספגו פרטים מקריחים. וויין רוני, שחקן הכדורגל המפורסם של מנצ’סטר יונייטד, בחר לצעוד נגד קו שיערו הנסוג. לידה משכילה בת 26 (FUE) במיצב בלונדון.

ובכל זאת עצם מקורית

 

צריך לעשות מחקר על התקרחות, ‘למה זה קורה?’ לפני שתנסה להשתלת שיער או ניתוח מתקן.

השתלת שיער מתבצעת על ידי איסוף שיער בטוח בדי-הירוטסטוסטרון או DHT מהחלק ההפוך של הכתר שלך, ולאחר מכן שידורו לאזורי הדליל ושם השיער נסוג בדרך כלל. שיקום שיער כולל מערכות מתקנות וכירורגיות לאינסטציות שונות של התקרחות.

 

עליך לבקר בהשתלת שיער בטורקיה כדי לקבל טיפול מושלם. הסיבה הידועה ביותר להתקרחות גברית היא התקרחות אנדרוגנית אחרת המכונה דלילות איור גברית/נשית. המועמדות המושלמת לניתוח השתלת שיער מחייבת שהאדם צריך להיות בעל עקביות מספקת של שיער נותן, חוזק שיער תורם וחוסר גמישות חוקית של הכתר. זאת בטענה שיש לסיים את הניתוח בשיער ההבנה. במקרה שהשיער התורם נלקח מהכתר של קיים אחר זה לא יתאים לו אותה ורק יביא לדלילות בעבר יותר.

 

להשתלת שיער יש שתי נוצות של אסטרטגיות-

  • השתלת יחידת זקיקים (FUT)
  • לידת יחידה פוליקולרית (FUE)

בכל פעם נוקאאוטים של אלפי ישראלים הולכים להשתלת שיער בחוף הים ויש מי שיעשה את התהליך בישראל. התהליך כרוך בהחלמה ובתקופה שבה נאסר על התיק לשהות תחת השמש, ולכן מקרים רבים בוחרים לעבור את התהליך בחורף. עם זאת, מתי זה הזמן המסוגנן להשתלת שיער ומה ההשלכות על מי שעובר השתלת שיער בקיץ?

 

אם כן מה תהליך ההחלמה לאחר ההשתלה?

 

לאחר השתלת שיער האזור ממנו נלקחו יחידות השיער ייפצע ויתנפח בעזרת סרטים שיוסרו לאחר יום או יומיים מההשתלה, המקרה יקבל כרית טיסה לישון כראוי בשבועיים הראשונים להשתלה כאשר המקרה אינו אסור לזוז בשינה. כמובן שההחלמה תהיה הרבה יותר קלה לביצוע כאשר אתה במקום קריר וממוזג ולא כאשר אתה מזיע באי נוחות.

 

מה קורה למי שמזיע לאחר השתלה?

 

ההנחיות שנדבן השתלת שיער יודה הן לא להזיע ולמה? מליחות של הכתר, הזיעה והספוגית עלולה להוליד תגובה אנטיפתית או מדבקת ולפגוע בזקיקים המושתלים ולכן על הנדבן המושתל להימנע מהזעה.

 

אילו צרות נוספות קיימות בתהליך ההחלמה?

 

יש להימנע מתנועות שינה שעלולות להוליד גירוד באזור המושתל בראש. שטפו בעדינות את הראש לפי ההוראות בקרם/קצף כדי להרגיע את הכתר ולתמוך בהחלמתו. יש צורך לנוח כדי לתת לראש להתאושש לחלוטין (חזרה מהירה מדי לשגרה עלולה לסכן את תהליך הטבילה)